top of page

PLAN SPONSORSKI

Zasady

1.O co tu chodzi?

Inicjatywa jest dobrowolna, a zasady są proste, każda Twoja złotówka to wkład w rozwój czytelnictwa w Polsce. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli publikować kolejne tytuły i zakupić druk książek.

2. Co będę mieć z tego?

Za każdym razem gdy wydamy książkę otrzymujesz darmowe egzemplarze (ilość różni się w zależności od wybranego planu). Wyślemy je na wskazany przez Ciebie adres. To tak jak Pizza na zamówienie ale nigdy do końca nie wiesz jakie będą składniki. To oznacza, że możesz otrzymać od nas książki z różnych dziedzin, od książek kulinarnych, po tomiki poetyckie, powieści czy publikacje opowiadającej o rozmnażaniu bezkręgowców. Otrzymasz również dostęp do Strefy Sponsorów.

3. A co jeśli nie chce takich książek?

Zawsze możesz podarować je komuś innemu w prezencie ;-)

4. Czy mogę zrezygnować z planu Sponsorskiego?

Tak, w każdej chwili możesz zatrzymać płatność. Jednak aby otrzymać egzemplarz darmowy należy być sponsorem przez  minimum 3 miesiące.

5. Czy mogę odmówić przyjęcia książek?

Jasne, jeżeli masz takie życzenie to napisz do nas e-maila z informacją, że nie chcesz otrzymywać darmowych egzemplarzy.

6. Czy mogę poprosić zwrot pieniędzy?

Nie, ponieważ jest to dobrowolna darowizna która nie podlega zwrotom.

7. Wybieram opcje Super Sponsor i co dalej?

Na nasz adres e-mailowy wyślij informacje o działalności którą prowadzisz oraz materiały reklamowe, a my zajmiemy się resztą.

Plan Sponsorski: Text