top of page
Książka _365 dni w niebie_-Katarzyna Prz

365 dni w niebie - Katarzyna Przerwa

Tytuł: "365 dni w niebie"

Autor: Katarzyna Przerwa

Zdjęcia:  Ewelina Rybicka i Dawid Przerwa

Rok i miejsce wydania: Kwidzyn 2020

ISBN: 978-83-958835-0-7

Copyright © Wydawnictwo Nowa Droga

Format: 148×210

Oprawa: miękka

Liczba stron: 236

Opis książki:

 

"Piszę to do Ciebie, mój stary przyjacielu. Piszę, bo w moim sercu ciągle jesteśmy tacy prości i pełni marzeń o życiu w Nim. Takiego chciałabym Cię widzieć zawsze, jak wtedy, kiedy uwierzyłeś w to, jak bardzo jesteś cenny dla Niego. Pamiętasz, jak zachwycałeś się Jego słowem? Jak czułeś się wyjątkowy, kiedy odsłonił przed Tobą prawdę? Codziennie wkładał do Twego serca-skarbca nowe kosztowności. Jak świt, czasami przychodził zbyt wcześnie, a my jeszcze nie nasyciliśmy naszych serc Jego obecnością. On się nie zmienił. On zawsze jest taki sam.

"Kiedy dopada nas ciemność w życiu, choć nie mamy na nic sił, musimy znaleźć światło, które pozwoli na to, byśmy nie poobijali się i nie poranili jeszcze bardziej. Człowiek w rozpaczy biegnie na oślep jak samobójca, jak zranione zwierzę, które próbuje uciec przed bólem i strachem. Znajdź swoje światło już dziś. Światło po które zawsze sięgniesz, kiedy będzie zbliżać się ciemność”.

 I o tym właśnie jest ta książka. O szukaniu światła pełnego mocy, o odnajdywaniu go w dniu codziennym i pielęgnowaniu tak, by nie gasło, by wyznaczało drogę, by ogrzewało i rozpalało na nowo to, co umiera w nas, ludziach każdego dnia. „365 dni w niebie” to słowa – iskierki, które mają Ci w tym pomoc..."

Patroni medialni:
antiochia.png
fundacja_kotwica.png
Polski Kościół Chrześciajński w Dudley U
Lista sklepów:
SKLEP_DTV_logotyp_001_pion_[RGB]_[JPG].j
bottom of page